Зміцнення нігтів

Зміцнення нігтів ціни
Послуга Мастер ТОП Мастер
Покриття гель-лаком (самостійна процедура / в комплексі з ман. або пед.) 300/250
Гель - лак 1 тон Luxio 350
Гель-лак френч Luxio 400
Покриття лаком OPI 250
Лікувальне покриття 200
Лак клієнта
Покриття лаком клієнта 200
Покриття гель-лаком клієнта 250
Дизайн
Дизайн нігтів от 50/1 ноготь
Складний дизайн (лиття, ліплення та ін.) от 100/1 ноготь
Камені Сваровські от 50/1 ноготь
Аерографія "AIRnail" от 200
Зняття
Зняття звичайного лаку 70
Зняття стійкого лаку 100
Зняття shellac / гель - лаку перед наступним покриттям/ як самостійна процедура 100/150
Весь прайс

Ослабленим, тонким, розшаровується і ламким нігтьовим пластин може допомогти процедура зміцнення нігтів. Вона актуальна не тільки для коротких, але і для довгих нагідок, пластини яких нерідко бувають сильно гнуться. Зміцнення нігтів виконується з використанням засобів для нарощування, біогелю, жорстких баз, акрилових складів. Препарат, який буде обраний, наноситься на попередньо знежирені і покриті праймером пластини, після чого полімеризується. Всі дефекти прибираються пилою і бафом. Поверх зміцнювальний засіб наноситься гель-лак або безбарвний топ.

Засоби для зміцнення нігтів в салоні

Коли поверхню нігтьової пластини відрізняється підвищеною жирністю або вологістю, зміцнення нігтів перед гель лаком також необхідно. Це дозволить носити кольорове покриття помітно довше. Є кілька ефективних засобів, що дозволяють провести дану процедуру:

  • Акрілатік – в’язкий склад, компоненти якого синтетичні. Буває прозорим, бежевим або рожевим. Чи не є самовирівнюється, що виключає затікання на шкіру. Допускається спилювання після сушки в разі нанесення більш товстого шару, ніж потрібно.
  • Акрилова пудра – досить дрібного помелу порошок, подібний за складом з попереднім речовиною, але більш простий в роботі.
  • Біогель – густа оттеночная або безбарвна рідина, до складу якої входять синтетичні полімери, вітаміни, кальцій і протеїни, необхідні для лікування нігтів. Вона помітно підвищує жорсткість нігтьової пластини, робить їх наситив і менш ламким. Якщо нігтики покриваються даними гелем без нарощування, ефект буде подібний до того, який дає каучукова база.
  • Однофазний гель – найчастіше використовується для нарощування, але може зміцнити і натуральні нігтики незалежно від довжини. Не потребує нанесення бази і топа, що не тягне за собою виникнення отслоек.

Вибір засобу для зміцнення нігтьової пластини грунтується на стані нагідок. Так, для нерівних і скручується, які нерідко бувають з ямками через неакуратне зняття старого покриття, більше підходять акрілатікі. Ламким і тонким, яким бракує вітамінів, потрібен біо-склад. Коли покриття погано тримається, підійде однофазное засіб в якості бази. На м’яких пластинах, які гнуться, робиться зміцнення нігтів гелем для нарощування або акрилової пудрою. Кожне засіб має певну консистенцію і специфіку нанесення – деякі наносити легше, інші потребують підвищеної акуратності.

Зміцнення нігтів гелем під шелак

На досить проблемних нігтики шелак робиться зі зміцненням гелем, що дозволяє носити манікюр значно довше – близько 2-х тижнів. Безумовно, час носіння не така, як у гель-лаку, зате пластини точно не будуть обламуватися, а відколів вдасться уникнути. Зміцнення для нігтів в даному випадку поетапне:

  • Пластина промащується праймером.
  • Використовується базовий склад під гель або звична база.
  • Застосовується зміцнює склад, яким вирівнюються пластини.
  • Поверхні обезжирюються.
  • Пластини покриваються шелаком.
  • Наноситься топ.

Кожне з використовуваних засобів, не рахуючи праймера, вимагає обов’язкової сушки в лампі. Уникнути розтікання зміцнюючого складу вийде завдяки полімеризації на кожному нігтики окремо. Гігієнічний манікюр робиться переважно до початку процедури. На зміцнення нігтів в салоні ціна встановлюється з урахуванням складності робіт і вибору актуального кошти. Останній, в свою чергу, залежить від стану нігтів, рекомендацій майстра і індивідуальних переваг клієнта.